Práca

Nájdite si prácu u nás

Operátor tlačiarenských strojov, Bratislava

Miesto práce: Lamačská cesta 22, Bratislava
Základná zložka mzdy: od 5,20€ /hod.
Dátum nástupu: ihneď, alebo dohodou

Náplň práce

  • spracovanie vstupných dát cez počítač
  • práca s databázou údajov
  • tlač dát, kontrola tlačených výstupov
  • obsluha obálkovacej linky, manuálne nastavovanie stroja
  • detekovanie a odstraňovanie bežných prevádzkových zásad

PONÚKAME

  • nástupná hrubá mzda od 1000- 1300EUR,
  • stabilizačný BONUS po skúšobnej dobe vo výške 1000EUR,
  • zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania,
  • možné UBYTOVANIE v tesnej blízkosti pracoviska na náklady zamestnávateľa v plnej výške,
  • zmluvne dohodnuté GARANTOVANÉ prvé ZVÝŠENIE PLATU na 5,50€/hod,
  • pravidelné polročné prehodnocovanie platu v závislosti od získaných zručností,
  • osobné mzdové ohodnotenie,
  • sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách),
  • teplú stravu v stravovacom zariadení zamestnávateľa,
  • stravné nad rámec základných zákonných limitov (fin. príspevok 4,48€/deň)
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky),
  • ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač,
  • otvorené dvere majú u nás i absolventi.

Pracovné podmienky
Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim v 12 hodinových zmenách systémom krátky/dlhý týždeň, alebo práca v 8 hodinových ranných a poobedných zmenách
Nočná práca: áno

POŽADUJEME
Vzdelanie: úplné stredné odborné vzdelanie ideálne strojárske alebo technického zamerania

Práca vhodná aj pre absolventa

PC:
Microsoft Word- základy
Microsoft Excel- mierne pokročilý
Internet- mierne pokročilý

Ďalšie požiadavky
- chuť učiť sa
- technická zdatnosť, bezúhonnosť (čistý výpis z registra trestov)
- iniciatíva, sebamotivácia,
- zodpovednosť, spoľahlivosť

KONTAKT: Zuzana Kalózi +421 917 545 591, zamestnavanie@cromwell.sk

Máte záujem o pracovnú ponuku?
Vypíšte nám, prosím, formulár a my vás v dohľadnej dobe kontaktujeme.