Práca

Nájdite si prácu u nás

Technológ v polygrafickej výrobe

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Lamačská 22, 841 03 Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): 800 - 1 000EUR/mesiac; zákl.mzda 800 EUR + 25% variab. zložka = 1000 EUR ; zmluvne garantované zvýšenie mzdy po 6 mesiacoch na zákl.mzda 880 EUR + 25% variab. zložka = 1 100 EU    1 200 - 1 500 EUR/mesiac (1200 EUR + prémie 25%, po zapracovaní do 50%)
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • príjem dopytu od obchodného oddelenia spoločnosti - základné požiadavky na výrobok, presnosť informácií
  • komunikácia s externými dodávateľmi a zadávanie kalkulácií
  • vypracovanie cenovej ponuky a následne technologického postupu pre výrobu podľa objednávky od zákazníka
  • určenie technologického procesu výroby
  • zodpovednosť za sledovanie stavu zásob
  • objednávanie schváleného spotrebného materiálu
  • práca v systéme BYZNYS VR

Zamestnanecké výhody, benefity

  • zmluva na DOBU NEURČITÚ s možnosťou dlhodobého zamestnania
  • po dohode možnosť UBYTOVANIA
  • otvorené dvere majú u nás i ABSOLVENTI
  • pravidelné polročné prehodnocovanie platu v závislosti od získaných zručností
  • osobné mzdové ohodnotenie
  • sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
  • stravné hradené zamestnávateľom nad minimálne zákonné sadzby
  • teplá strava v stravovacom zariadení zamestnávateľa priamo vo firme
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov
  • ľahko dostupná lokalita priamo pri ŽST Lamač

Vzdelanie

  • v odbore polygrafia

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft Outlook – Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • logické a samostatné myslenie
  • schopnosť učiť sa nové technológie a pracovné postupy
  • zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita, bezúhonnosť
  • práca vhodná aj pre absolventa polygrafickej školy, nie je nutná prax, zaučíme Vás

Informácie o výberovom konaní

Životopisy prosíme zasielať mailom na zamestnavanie@cromwell.sk

Chcete nás kontaktovať?
Vypíšte nám, prosím, formulár a my vás v dohľadnej dobe kontaktujeme.
Kontaktujte nás
Ďakujeme za Váš záujem. Správa bola odoslaná.