Práca

Nájdite si prácu u nás

Dátový layoutista, Bratislava

Miesto práce: Lamačská cesta 22

Základná zložka mzdy: od 920€ - 1200€/mesiac, Základná zložka mzdy 920€ + prémie 25% = 1150€ brutto + stabilizačný bonus

Dátum nástupu: dohodou

Náplň práce

  • príprava dát v PrintAppe (interný softvér)
  • práca v designovacom programe Quadient InspireDesigner
  • spracovávanie štandardných aj neštandardných dátových súborov, úprava dát podľa charakteru zákazky
  • dekryptovanie a dekomprimácia súborov
  • spracovávanie a ukladanie zákaziek na spoločnom serveri, tvorba a dodržiavanie stromovej štruktúry adresárov zákaziek
  • príprava dátových súborov a umiestnenie do definovaného priečinka, ktoré sú určené pre obálkovanie

Ponúkame

  • stabilizačný BONUS po skúšobnej dobe vo výške 1000EUR
  • osobné mzdové ohodnotenie
  • zmluva na dobu nuerčitú
  • možnosť práce formou čiastočného HOMEOFFICE
  • stravné nad rámec základných zákonných limitov (fin. príspevok 4,48€/deň)
  • teplú stravu v stravovacom zariadení zamestnávateľa
  • sociálny program (príspevok pri uzavretí manželstva, príspevok pri narodení dieťaťa, príspevok na kultúrne podujatie, posilňovňu a iné, odmena pri pracovných jubileách)
  • teambuildingové aktivity pre zamestnancov (vianočný večierok, športový deň v letných mesiacoch, firemné raňajky)
  • otvorené dvere majú u nás i absolventi

Požadujeme

Vzdelanie:

  • stredoškolské s maturitou
  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa

PC:

  • Microsoft Excel - Pokročilý
  • Microsoft Word - Pokročilý
  • Microsoft PowerPoint - Pokročilý
  • Microsoft Outlook - Pokročilý

Ďalšie požiadavky:

  • logické myslenie
  • iniciatíva a flexibilita
  • precíznosť, pozornosť
  • časová flexibilita

KONTAKT: Zuzana Kalózi +421 917 545 591, zamestnavanie@cromwell.sk

Máte záujem o pracovnú ponuku?
Vypíšte nám, prosím, formulár a my vás v dohľadnej dobe kontaktujeme.